Konie

Nasze konie z wyjątkiem dwóch rodzynek (Cepelii i Jacky) urodziły się w u nas i już od pierwszych godzin życia były zaznajomione z ludzkim dotykiem i obecnością. Przez cały okres źrebięcy chodziły z matkami na wycieczki górskie, ale i kilkudniowe rajdy – dzięki czemu są zaznajomione ze wszystkimi trudnościami tego terenu i nic nie jest dla nich straszne.

Wszystkie konie zajeżdżamy samodzielnie, w naturalny sposób w stylu western. Dzięki temu, że żyją w dużym stadzie i niemal cały rok na łąkach, są wybiegane i zsocjalizowane, co za tym idzie bezpieczne nawet dla początkujących jeźdźców!

Bazylka

Pewna i niezachwiana, Bazylka – koń Prezesa.

Berdo

Synek Bazylki, jeszcze źrebaczek!

Brendy

Brendy to żywa wyścigówka! Niewiele jest rzeczy na świecie które kocha bardziej od biegania!

Bułat

Bułat to synek Brendy, w tym roku pierwszy raz miał założone siodło!

Cepelia

Jedna z dwóch klaczy, które nie urodziły się w naszej stajni. Mimo to świetnie się zaaklimatyzowała i już jest częścią naszego stada. Bardzo delikatna, ale lubi biegać!

Fama

Fama jest jednym z najspokojniejszych koni w naszej stajni. Można powiedzieć, że jest koniem profesorem.

Finezja

Szybka, lecz nie wściekła. Finezja to wyrozumiały koń idealny dla wszystkich, którzy lubią poczuć wiatr we włosach, ale nie lubią tracić kontroli. Od niedawna mama małego Figla!

Forrest

Forrest to oaza spokoju i nasz naczelny leniuszek. Świetnie się sprawdzi jako pierwszy koń dla osób, które boją się, że mogą zostać poniesione – z nim to się na pewno nie zdarzy. Forrest jest quarterkiem – synkiem Jacky.

Jacky

Jacky to druga (a historycznie pierwsza) z klaczy, które nie urodziły się w naszej stajni. Jest matka naszych pozostałych quarterów. Mimo krótkich nóżek uwielbia biegać i ściga się z naszymi Małopolakami.

Kaja

Najstarsza klacz w naszej stajni – Babcia Kaja, teraz już chodzi tylko na spacery tylko z najmłodszymi jeźdźcami na plecach.

Korab

Zwany też Koniem Korabem – już lekko posiwiały syn Kajki. To kolejny Koń Profesor w naszej stajni.

Meggie

Bardzo inteligentna lecz nie zbyt rwąca się do biegania klaczka. Typowy przedstawiciel naszej linii quarterków – idealna dla początkujących i strachliwych jeźdźców.

Palinka

Jak jej imienniczka, jest ruda, ognista i kopie! Koń Kuby…

Pasja

Córeczka Palinki, lecz charakterologicznie zupełnie nie podobna do mamy. Jest ciekawska, lekko ospała i absolutnie urocza. Budzi się dopiero na długich łąkach do galopów.

Perun

Synek Pasji, to jego pierwszy sezon pod siodłem.

Pirrus

Największy i najsilniejszy koń w naszej stajni. To właśnie on nosi najtęższych z naszych gości. Spokojny i czasem nieco niesforny – do prowadzenia wymaga twardszej ręki.

Pola

Wysoka i smukła, bardzo spokojna ale nie lubi stać w miejscu!

Preria

Najmłodsza Córeczka Palinki, to jej pierwszy sezon pod siodłem.

Wena

Mama Wisusa i prócz niego jedyny hucułek w naszej stajni. Idealnie sprawdzi się pod siodłem dla dzieci i niższych osób!

Wisus

Wisus to ulubieniec wszystkich dzieci i idealny koń do nauki jazdy. Spokojny, pewny i bardzo grzeczny.