O Nas

W Bieszczady przyjechaliśmy z dużego miasta. Rysiek dotarł to jako pierwszy w 1982, by zmierzyć się z prawdziwie męską przygodą – rozpoczął życie trapera na „Dzikim Wschodzie”. Kupił ziemię, wykarczował ją, posiał łąki, zbudował stajnię i zaczął hodowlę koni – od wałacha Otryta i klaczy Kiwi. Mieszkał w stajni bez prądu, ale za to z końmi, dziesięć lat. Gdy się pobraliśmy wszystko szybko zaczęło się zmieniać. Najpierw urodził się nam syn, zaraz potem spaliła się stajnia, w której mieszkaliśmy. To dodało nam sił i zbudowaliśmy piękny dom, a potem odbudowaliśmy stajnie. Dzięki czemu możemy was teraz gościć w naszym Gospodarstwie!

Prezes

Prezes to przede wszystkim prawdziwy Bieszczadnik, który spędził większość swojego życia właśnie w tych górach, najpierw w namiocie, później w szałasie pod połoniną, aż wreszcie we własnoręcznie wybudowanym domu. Jest doskonałym przewodnikiem znającym najbardziej ukryte ścieżki w górach, a także instruktorem wykładowcą GTJ PTTK, a w wolnych chwilach zaklinaczem koni i husarzem!

Mimo, że nieco małomówny, zapytany z przyjemnością opowie ci o Bieszczadach lub o historii która jest jego pasją.

Asia

Asia to wspaniała gospodyni i jak to się mówi „mózg operacji” to ona dzierży „Księgę Zapisów” i dba o to by każdy miał gdzie spać i co zjeść. To jej oku i wyczuciu zawdzięczamy domową atmosferę i wystrój naszych pokojów i domu.

Asia pasjonuje się ziołolecznictwem i medycyną alternatywną – zawsze zna najnowsze badania na temat niedocenianych ziół i witamin. W wolnych chwilach uwielbia grać w Scrabble – jest w nie świetna, więc jeśli czujesz się na siłach możesz rzucić jej wyzwanie!

Kuba

Kuba to przodownik i instruktor GTJ PTTK – można z nim pojechać na szalone galopy w góry i to właśnie on prowadzi większość zajęć na ujeżdżalni.

Kuba to człowiek o wielu zainteresowaniach i to za jego sprawą organizujemy Tabor w Chmielu, Warsztaty Sarmackie czy ostatnio Dionizje, jeśli go zapytacie może zorganizuje dla was warsztaty z tańców tradycyjnych lub podstaw fechtunku.

Jagna

Jagna to najmłodszy członek naszej rodziny, wciąż jeszcze się uczy – w tym roku pisze maturę.

Jagna podobnie jak jej brat pasjonuje się tańcem i muzyką tradycyjną jeżdżąc od potańcówki do potańcówki po całej Polsce!